Informace k začátku školního roku 2022/2023

Provoz mateřské školy začíná ve čtvrtek 01.09.2022.

Děti přivádějte do školky od 6.30 do 8.00 hodin. Ve vestibulu školy vyhledejte značku dítěte a obuv uložte do patřičné přihrádky.

U rozpisu značek najdete i třídu, do které dítě patří (Sovičky = 1. třída v přízemí, Sojky = 2. třída v 1. patře). V šatně uložte dětem všechno oblečení do skříňky. Odveďte dítě do třídy a předejte ho paní učitelce..
Pokud budete dítě z mateřské školy vyzvedávat po obědě, přijďte v čase od 11.45 do 12.00 hodin. Vyčkejte v šatně.
Pokud budete dítě vyzvedávat v odpoledních hodinách, přicházejte v čase od 14.30 do 16.15 hodin. Dítě si převezměte ve třídě, popřípadě na zahradě. Vždy oznamte paní učitelce, že si dítě odvádíte!
Doneste do školky náhradní spodní prádlo, oblečení (vše uložte do skříňky), pláštěnku, gumáky. Děti v 1. třídě potřebují i pyžamo (vezměte ho do třídy). Doneste i plastový hrnek.
Kartáček a pastu na zuby nenoste, zoubky nečistíme!
Těšíme se na Vaše dětičky.