Informace k začátku školního roku 2023/2024

Vážení rodiče.

Doufáme, že jste si léto užili se svými dětmi v pohodě, radosti a ve zdraví. Čas neúprostně běží dál a nám se blíží začátek nového školního roku. Proto si dovoluji napsat pár důležitých informací pro nově nastupující děti, ale i pro ty, kteří už to ve školce znají.

Školní rok 2023/2024 zahájíme v pondělí 4.9.2023. Mateřská škola je otevřená od 6.30 do 16.15 hodin. Ráno doveďte děti od 6.30 do 8.00 hodin do naší původní zelené mateřské školy. Latzelovu vilu jsme již opustili.

V suterénu budou vyvěšeny značky se jmény a třídou, do které dítě bude docházet. Do botníku se svoji značkou

si uložte obuv a přezujte dítě do bačkůrek.

Poté jděte do šatny dětí : Sovičky – malé děti v přízemí, Sojky – starší děti v 1. patře a uložte jim všechny věci do skříňky s jejich značkou. Poté jděte společně do třídy a ohlaste se paní učitelce. V šatně bude některá ze zaměstnankyň školy a ta vám v případě potřeby ráda pomůže.

Přejeme všem dětem i rodičům úspěšný start do nového školního roku!!!

Za zaměstnace MŠ Bc. Pavlína Hannigová, ředitelka školy

Co budou děti potřebovat do školky!

• papírové kapesníky (1 balík+ 1 krabice)

Převlečení do herny:

• přezůvky na patu (ne kroksy!!!)
  • převlečení do třídy – tepláky, legíny, sukýnka
  • kraťasy
  • náhradní triko s krátkým rukávem
  • náhradní ponožky
  • náhradní spodní prádlo
  • pyžamo (pouze děti z 1. třídy – Sovičky)

Převlečení na pobyt venku:

• gumáky !
  • pláštěnka !
  • starší boty (dle možnosti)
  • tepláky
  • mikina
  • bunda
  • kšiltovka
  • teplejší čepice
  • punčocháče (v zimě)

Všechno oblečení i obutí MUSÍ být čitelně podepsáno!!!

Nově příchozí děti:

• plastový hrnek (na pití během dne)